Şirketimiz, Galata Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1999 yılında elektronik sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyetine başlamasından kısa bir dönem içerisinde, müşteri ihtiyacı odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde, adını sektöründe lider firmalar arasına yazdırmayı başarmıştır.

 

Gelişen ihtiyaçları ve sektörü devamlı araştırmayı ilke edinen  firmamız, 2004 yılında, tecrübesiyle led teknolojisine yeni bir bakış açısı getireceğine inandığından, yatırımlarını bu iş koluna da kaydırmaya karar vermiştir.

 

Led teknolojisine yatırımlarımıza hızla devam ederken, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarında estetik ve farklı köşeler oluşturması adına MAGICLEDCORNER ürünlerimizi geliştirdik. Tamamen müşterilerimizin taleplerine kulak vererek, onların zevklerine uygun, evlerinde  farklı dekoratif alanlar oluşturmaları için dizayn edilmiş olan magicledcorner ürünlerimiz, ev dekorasyonlarınızda baş rol oynayacak, misafirlerinizi imrendirecek güzellikte, huzurla oturabileceğiniz dekoratif aydınlatma seçenekleri de sunacaktır.

 

Yüzlerce çeşitten oluşan led ürünlerimiz, siz kıymetli müşterilerimiz ellerinde çok farklı tasarımlarda kullanılmak üzere ergonomik şekilde  üretilmektedir. Böylece müşterilerimiz hayallerini süsleyen dekoratif alanları, magicledcorner ürünleri ile oluşturabiliyorlar. İnstagram sayfamız ise magicledcorner ürünlerimiz ile harikalar yaratan müşterilerimizle dolu. Ürünlerimizi  kullanarak, oldukça yaratıcı, ışıl ışıl alanlar oluşturan müşterilerimiz, adeta birbirleriyle yarışmaktadırlar. Bu şekilde aldığımız olumlu geri dönüşler ise bizim en büyük referans kaynağımızdır. Diğer bir referans kaynağımız ise satın alacağınız ürünlerimizde göreceğiniz ürün kalitesidir. Yıllardır elektronik sektöründe lider firmalardan biri olarak faaliyet gösteren firmamız, uzun yıllar kullanabileceğiniz, sıkıldığınızda farklı dekorasyonlar yapabileceğiniz bu çok fonksiyonel ürünlerin satışını büyük bir keyif ile gerçekleştirmektedir.

 

Dekoratif aydınlatma çözümleri sunan magicledcorner ürünleri, bunun yanında farklı dizayn, şekil, ve renklerde çözümler sunmaktadır. Ürünlerimiz güç kaynağı olarak güvenli adaptörler ile çalışabildiği gibi  pil ile çalışan modellerimiz de mevcuttur. Ayrıca bahçe süslemelerinde kullanabileceğiniz güneş ışığından enerji alan aydınlatma çözümlerimiz ile tasarruflu bir şekilde evlerinizin bahçelerini süsleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ilke edindiğimizden dolayı memnun kalmadığınız veya değiştirmek istediğiniz ürünlerimizi ise satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şekilde iade alıp, memnuniyetinizi sağlıyoruz.

 

Piyasadaki muadillerinden çok fazla çeşide sahip olan özelleştirilmiş magicledcorner ürünlerimizi sizlere en uygun fiyatlardan ve anlaşmalı olduğumuz yedi  bankadan sağladığımız ödeme sistemlerimiz ile güvenli ve kolay ödeme seçenekleri ile sunuyoruz.

 

Yılbaşı gibi özel günlerde  şirin bir köşe oluşturabileceğiniz  veya duvar süslemelerinizde, bahçe süslemelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz magicledcorner ürünlerimiz, yuvalarınıza sihirli bir dokunuş olacaktır. Ürünlerimizi özellikle #magicledcorner  instagram sayfamızdan takip etmenizi tavsiye ederiz. Müşterilerimizin gönderdiği –bizleri dahi şaşırtan- yaratıcı kullanım alanlarını görünce, hakkımızda anlattıklarımızın  az bile kaldığını daha iyi anlayacaksınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR